O NÁS

 

Veríme v spojenie tradície a inovácie: spájame tradičnú múdrosť s modernou vedou a vytvárame čisté, prirodné receptúry, vyhýbame sa parabénom, umelým farbivám a minerálnym olejom.

NAŠA HISTÓRIA

História jednej z najznámejších maďarských kozmetických značiek sa začala v 80. rokoch minulého storočia

NÁŠ PRÍBEH

Príbeh Helia-D sa začal pred 40 rokmi v malej maďarskej dedinke Szigethalom, kde celé mesiace stovky ľudí stáli v rade pred domom krásnej starej dámy, ktorá bola známa výrobou „zázračných krémov“.

Krémy boli známe tým, že redukovali vrásky a vďaka nim bola pokožka hladká a svieža. Správa o „zázračných krémoch“ zaujala miestnu televíziu a rozhlas a aj najväčšiu maďarsku farmaceutickú spoločnosť.

Táto spoločnosť spolu s univerzitnými výskumníkmi identifikovala aktívne zložky „zázračných krémov“ a použila ich pri vývoji produktovej rady Helia-D.

Po uvedení krémov Helia-D na trh stáli mohutné zástupy dám v dlhých radoch pred parfumériami po celej krajine, aby si kúpili zázračné krémy Helia-D.

Úspech Helia-D nekončil na maďarskom trhu, ale dosiahol medzinárodné uznanie aj v zahraničí. Značka Helia-D sa v priebehu niekoľkých rokov stala vyhľadávanou od Paríža až po Soul.

Svet Helia-D sa však obrátil hore nohami, keď farmaceutická spoločnosť vyrábajúca produkty Helia-D predala továreň, parfumérie a značku Helia-D veľkej nadnárodnej korporácii s absenciou záujmu o špecifické lokálne produkty, Helia-D bola uspaná.

RÝCHLO RASTÚCE

Investor Péter Budaházy kúpil túto legendárnu značku krémov na tvár v roku 2004, čím sa stala značkou 21. storočia pri zachovaní jej tradícií.

KAŠTIEĽ HERBA

Naše inovácie rozvíjame na tradícii, na spojení histórie značky so súčasnosťou a budúcnosťou krásy, a tak definujeme našu pozíciu na trhu.

Kaštieľ Herba, ktorý vlastní Helia-D, je svetovým dedičstvom, tento ohromujúci barokový kaštieľ zo 17. storočia s otvorenou bylinkovou záhradou a kozmetickým centrom v Tolcsva, v srdci známej Tokajskej vinohradníckej oblasti. Kaštieľ je obklopený tematickou záhradou 24 bylín používaných v kozmetike. Vnútri je múzeum, ktoré zobrazuje históriu maďarského kozmetického priemyslu a príbeh predchádzajúcich šľachtických majiteľov.

Naše salóny Helia-D Professional ponúkajú najnovšiu pokročilú technológiu starostlivosti o pokožku a telo pomocou produktov starostlivosti o pleť Helia-D Professional.

Ústretoví, odborní kozmetickí profesionáli vás pozývajú, užiť si relaxačné a povzbudzujúce procedúry v našich salónoch v Budapešti.

Vyberte si z ponuky procedúr, ktorá zahŕňa exkluzívne ošetrenie tváre, laser, mezoterapiu, prístroje na chudnutie a zdraviu prospešné prístroje, tetovanie a ošetrenie mihalníc. To všetko si môžete vychutnať formou wellness dovolenky v salóne Pešť, ktorý sa nachádza neďaleko maďarského parlamentu v Budapešti.

Misia a základné hodnoty

Firemná spoločenská zodpovednosť & záväzky